Vaikiškos formelės su stūmikliais

Formelės su stūmikliais naudojamos tešlai ir dekoravimo masei pjaustyti. Puikiai tinka sviestinė, imbierinė tešla. Netinka mielinė arba sluoksniuota tešla, nes tešlai pakilus nesimatys įspaudai.

Sviestinės tešlos receptas:

175 g sviesto
100 g cukraus pudros
3 lašai vanilės ekstrakto
260 g miltų
žiupsnelis druskos

Gaminimas:
Sviestą išsukti su cukraus pudra, druska ir vanilės ekstraktu iki purios masės. Po truputį supilti persijotus miltus ir išminkyti tešlą. Iškočioti ir išspausti sausainius. Kepti iki 180°C įkaitintoje orkaitėje apie 15 minučių kol gražiai pagels. Atvėsinti ant grotelių. Skanaus!

Formelės kosmoso tematika pagamintos iš plastiko. Rinkinį sudaro 4 vnt. Formeles gali naudoti vaikas. Įsigyti galima čia: http://bit.do/formeles-kosmonautai

Formelės “Transporto priemonės”: traktorius, buldozeris, krovininis automobilis, betonvežis. Dalinamės marshmellow mastikos arba saldainių dengimos masės receptu, jeigu nuspręsite formeles naudoti tortų, keksiukų arba sausainių papuošimų gaminimui.

Receptas:

0,5 pakelio marshmellow saldainių
apie 200 g. cukraus pudros
lašelio citrinos sulčių
apie 20 ml vandens

Gaminimas:

Mikrobangų krosnelėje išlydyti marshmellow saldainius, įpilti citrinos sultis ir po truputi suberti persijotą cukraus pudrą. Viską gerai išminkyti. Mastiką iškočioti ir formelių su stūmikliais pagalba išspausti norimus papuošimus. Jeigu planuojate gaminti spalvotas dekoracijas naudokite maistinius dažus. Į išlydytus saldainius įdėkite nedidelį kiekį (ant šaukštelio kraštelio) dažų. Pavyzdžiui, mėlynos spalvos maistiniai dažai: http://bit.do/melyni-maistiniai-dazai.

Formelė su stūmikliu “Laivelis”: http://bit.do/formele-laivelis. Laivo dydis: 5,2×3,6×1,3 cm

Formelė “Lokomotyvas” tortams ir kitiems kepiniams dekoruoti: http://bit.do/formele-lokomotyvas. Lokomotyvo dydis: 5,0×4,0×1,3 cm

Formelė “Traktorius” tinka sausainių gaminimui ir dekoravimui: http://bit.do/formele-traktorius. Traktoriaus dydis: 5,0×3,5×1,3 cm

Formelė “Ekskavatorius” - dar vienas puikus pasirinkimas tikram vyrui: http://bit.do/formele-ekskavatorius. Ekskavatoriaus dydis: 5,0×3,0×1,3 cm

Rodyk draugams

Tortų dekoravimo įrankiai

Tortų dekoravimo įrankiai - tai priemonės, kurių pagalba pagaminsite tortų papuošimus. Įrankiai tinka darbui su cukrine mase, marshmallow zefyrų mastika, pastilažu.

Pastilažo receptas:

250 g cukraus pudros
60 g krakmolo
30 ml vandens
5 v. š. saulėgrąžų aliejaus
3 v. š. medaus
1 v. š. želatinos

Gaminimas:

Želatiną užpilti vandeniu ir palikti išbrinkti. Želatiną dėti ant garų vonelės ir ištirpinti, nuėmus, sumaišyti kartu su medumi ir aliejumi.
Cukraus pudrą persijoti kartu su krakmolu. Želatinos masę supilti į cukraus pudros ir krakmolo mišinį ir minkyti rankomis.
Jei naudojami maistiniai dažai ir norima vientisos spalvos, tai juos galima sudėti į visą masę, o norint skirtingų spalvų papuošimui, naudoti reikiamą masės kiekį kiekvienai spalvai.
Masę sudėti į maišelį ir dėti į šaldytuvą porai valandų. Ištraukus, stalą pabarstyti krakmolu ir formuoti įvairiausius papuošimus.

Žiedlapių modeliavimui naudojamas įrankis: http://bit.do/tortu-modeliavimo-irankiai. Įrankio pagalba žiedlapiams suteiksite banguotumo ir natūralumo.

Marshmallow zefyrų mastikos receptas:

200 g baltų Marshmallow zefyrų
2 šaukštai vandens
350 g cukraus pudros

Gaminimas:

Zefyrus apliekite vandeniu ir ištirpinkite mikrobangų krosnelėje.
Į ištirpusius zefyrus įdėkite maistinių dažų, po truputį įsijokite cukraus pudrą, kaskart pamaišykite.
Cukraus pudros berkite iki tol, kol masė primins plasteliną, bus lengvai minkoma, vientisa.
Paruoštą mastiką iškočiokite ant silikoninio kilimėlio ar modeliavimui skirto kilimėlio, išspauskite gėlytes, lapelius. Naudokite tam skirtas formeles: http://bit.do/formeles-gelytes-mastikaihttp://bit.do/formeles-mastikai-pastilazui

Darbui su masėmis naudokite Jums labiausiai tinkainčius įrankius. Įrankis su smailiais antgaliais.

Gėlyčių šerdelių gaminimui pravers šis modeliavimo įrankis: http://bit.do/torto-dekoravimo-priemone-irankis

Darbą su masėmis palengvina minkšti modeliavimo kilimėliai.

Tortų dekoravimo priemonių rinkinį sudaro aštuoni tortų papuošimams gaminti skirti įrankiai.

Dvipusis modeliavimo įrankis.

Modeliavimo įrankis.

Modeliavimo įrankis tortams: http://bit.do/tortu-modeliavimo-irankiai

Rodyk draugams

Formelės “Žvaigždutės”

Formelės “Žvaigždutės” kalėdiniams patiekalams dekoruoti. Pagaminsite papuošimus keksiukams, tortams, sausainiams. Rinkinį sudaro kelių dydžių formelės. Formeles rasite čia: http://bit.do/zvaigzduciu-pjovikliai.

Žvaigždutes galima gaminti iš tešlos, dekoravimo masės. Nuspalvinimui naudokite maistinius dažus.

Rodyk draugams